Just another weblog
Saturday November 17th 2018

Vivomixx- lek na zbytnie obżarstwo

Uroczystości rodzinne są okazją do sporządzenia rozmaitych potraw i deserów. Stół biesiadny aż ugina się od smakołyków, którym trudno się oprzeć. Jednak takie obżarstwo ma swoje negatywne konsekwencje. Jedną z nich jest biegunka, która dopada nas zwykle po paru godzinach od uroczystości. By się jej pozbyć, trzeba wdrożyć specjalne środki zapobiegawcze. Dobrym pomysłem jest zastosowanie Vivomixxu.

Jakie rodzaje bakterii zawiera Vivomixx?

      Probiotyk ten ma w swoim składzie aż osiem szczepów dobroczynnych bakterii. Są to cztery szczepy bakterii Lactobacillus, 3 szczepy Bifidobacterium i jeden szczep paciorkowców. Są one tak dobrane pod względem biologicznym, że ze sobą współpracują, przez co kolonizacja jelita grubego przebiega znacznie szybciej. Należy dodać, że szczepy te są fizjologiczną częścią ludzkiej mikroflory jelitowej.

 

Jak działa Vivomixx?

    Vivomixx dostarcza do naszego organizmu tak zwane dobre bakterie, które po określonym czasie zaczynają się namnażać i przejmować kontrolę nad naszym przewodem pokarmowym. Chorobotwórcze bakterie zaczynają zanikać i kończy się ich żywot. Później zostaną wydalone wraz z kałem. Te pożyteczne szczepy bakterii zawarte w Vivomixx-ie z Apteka-Oliwna niwelują szkody wywołane przez złe bakterie i przywracają nasz organizm do pełnej równowagi.

More from category

Drogocenny wpływ kwasów omega – 3 na organizm człowieka
Drogocenny wpływ kwasów omega – 3 na organizm człowieka

Stosowanie preparatów wspomagających codzienną dietę, w drogocenne kwasy tłuszczowe, szczególnie w okresie [Read More]

Nierozważne odchudzanie źródłem problemów jelitowych
Nierozważne odchudzanie źródłem problemów jelitowych

Odchudzanie nie zawsze bywa zdrowe. Jeżeli jest prowadzone w sposób niewłaściwy, może narobić więcej szkód niż [Read More]

Stadiopasta – ratunkiem w silnym bólu
Stadiopasta – ratunkiem w silnym bólu

Praca w klubie fitness wydaje się prosta, łatwa i przyjemna. Niestety są to tylko pozory, bo to tak naprawdę [Read More]

Latopic – ratunkiem w nagłych wypadkach
Latopic – ratunkiem w nagłych wypadkach

Dzieci uczulone na gluten nie mają łatwego życia. Nie dość, że nie mogą jeść takich produktów jak słodycze [Read More]

Pages

Interesting Sites

    Archives